آشنایی با جدیدترین مدل بشقاب غذاخوری

جدیدترین مدل بشقاب غذاخوری

مقدمه جدیدترین مدل بشقاب غذاخوری

خرید سرویس‌های غذاخوری مناسب می‌تواند یک گام مهم برای پذیرایی هرچه بهتر سرو غذا حرفه‌ای در مهمانی‌ها و حتی در استفاده روزمره باشد. به‌همین دلیل اهمیت بسیار زیادی دارد و باید انتخاب سرویس غذاخوری را هوشمندانه انجام دهید. پیش‌از خرید جدیدترین مدل بشقاب غذاخوری توصیه می‌کنیم ویژگی‌های یک بشقاب غذاخوری مناسب را بدانید و پس‌از آن با دانش کافی یک خرید هوشمندانه داشته باشید. ما در ادامه سعی داریم مهم‌ترین ویژگی‌ها به همراه نکات ظریفی که پیش‌از خرید بشقاب غذاخوری باید بدانید را برای شما توضیح دهیم. برای دریافت پاسخ سوالات خود و آشنایی بیشتر با ویژگی‌های سرویس‌های غذاخوری مناسب تا پایان همراه ما باشید.

ویژگی‌های جدیدترین مدل بشقاب غذاخوری

شما پیش‌از انتخاب جدیدترین مدل بشقاب‌های غذاخوری باید از کیفیت و کاربردی بودن آن اطمینان حاصل کنید. توصیه می‌کنیم به‌جای خرید انواع ارزان‌قیمت این بشقاب‌ها، نمونه‌های باکیفیت را تهیه کنید تا بتوانید پذیرایی شیک‌تر و مجلسی‌تری از میهمانان داشته و مدت طولانی‌تری از آن‌ها استفاده کنید. ما در ادامه ویژگی‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم که بهتر است پیش‌از خرید بشقاب غذاخوری مدنظر داشته باشید و در کنار زیبایی و توجه به طرح و رنگ آن، به کیفیت، کاربردی بودن، جنس و… این ظرف‌ها توجه داشته باشید.

جدیدترین مدل بشقاب غذاخوری

کیفیت بشقاب غذاخوری

ازآنجایی‌که بشقاب غذاخوری به‌طور مداوم درطول روز استفاده می‌شود، کیفیت آن بسیار مهم است. به‌عنوان مثال هرچه بشقاب غذاخوری در برابر ضربه مقاومت بیشتری داشته باشد، کیفیت آن نیز بالاتر است. از دیگر ویژگی‌های یک بشقاب غذاخوری باکیفیت می‌توان به این‌موضوع اشاره کرد که باید قابلیت شستشو در ماشین ظرف‌شویی را داشته باشد، در برابر حرارت مقاوم باشد، طرح و رنگ آن ثابت باشد، در برابر خط و خش مقاوم باشد و… .

بهداشتی بودن بشقاب غذاخوری

بهداشتی بودن بشقاب غذاخوری هم بسیار مهم است. برای ساخت این ظرف‌ها نباید از عناصر خطرناکی مانند سرب و کادمیوم استفاده شود. زیرا این عناصر برای سلامتی انسان بسیار مضر هستند.

سبک و استاندارد بودن

یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که پیش‌از خرید جدیدترین مدل بشقاب غذاخوری باید به آن توجه داشته باشید، سبک بودن ظرف است. البته ظرف باید درعین سبک بودن، مقاومت لازم را هم داشته باشد. وزن بشقاب غذاخوری باید به‌گونه‌ای باشد که شما با در دست گرفتن آن‌ها احساس سنگینی زیادی نداشته باشید. هم چنین شما پیش‌از خرید بشقاب نیز باید اندازه استاندارد ظروف را مد نظر داشته باشید. به‌عنوان مثال اگر بعضی از بشقاب‌ها اندازه‌ای بیشتر از حد استاندارد داشته باشند، فضای زیادی را اشغال می‌کنند.

توجه به طرح و رنگ هوشمندانه پیش از خرید جدیدترین مدل بشقاب غذاخوری

انتخاب طرح و رنگ بشقاب غذاخوری سلیقه‌ای است. اما بهتر است که بشقاب غذاخوری که انتخاب می‌کنید، طرح و رنگی هوشمند داشته باشد. شما بهتر است هنگام انتخاب سرویس غذاخوری یا بشقاب غذاخوری، طرح و رنگی را انتخاب کنید که در آینده بتوانید اقلام دیگر را به آن اضافه کنید. به‌عنوان مثال یکی از بهترین رنگ‌ها برای خرید سرویس‌های غذاخوری، رنگ سفید است که قابلیت ست شدن با طیف بسیار وسیعی از رنگ‌ها و دکوراسیون داخلی منزل را دارد. بنابراین هنگام خرید جدیدترین مدل بشقاب غذاخوری باید این نکته را مد نظر داشته باشید که شما در آینده امکان اضافه کردن اقلام جدید را به آن داشته باشید.

جدیدترین مدل بشقاب غذاخوری

توجه به کاربردی بودن پیش از خرید جدیدترین مدل بشقاب غذاخوری

یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که پیش‌از خرید ظروف باید به آن توجه داشته باشید کاربردی بودن آن‌ها هست. شما را باید پیش‌از خرید کاربرد ظرف موردنظر را مشخص کنید. به‌عنوان مثال اگر می‌خواهید بشقاب را برای پذیرایی از مهمانان بخرید، باید مدلی را انتخاب کنید که مجلسی بوده و مناسب مجالس رسمی باشد. اما اگر قصد دارید بشقاب را برای گردش و سفر و یا استفاده‌ی دم‌دستی بخرید، قضیه فرق می‌کند. شما می‌توانید از انواع معمولی‌تر این بشقاب‌ها را برای سفر گردش و یا استفاده دم‌دستی ام انتخاب کنید. به بیان دیگر هرچه کاربرد بشقاب غذاخوری به نیازتان نزدیک‌تر باشد، شما یک خرید موفق تر خواهید داشت.

انواع بشقاب غذاخوری

بشقاب‌های غذاخوری دارای انواع مختلفی هستند که از لحاظ جنس و کاربرد با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند. ما در ادامه به معرفی مهم‌ترین انواع بشقاب‌های غذاخوری می‌پردازیم:

خرید جدیدترین مدل بشقاب غذاخوری از نوع سرامیکی

بشقاب غذاخوری سرامیکی برای استفاده دم دستی و خانگی مناسب بوده و شما می‌توانید از آن‌ها حتی برای مهمانی‌ها و دورهمی‌های دوستانه نیز استفاده کنید. این ظرف‌ها دارای رنگ‌های متنوعی بوده و به نسبت طرح و جنس خود، تقریباً ارزان‌قیمت هستند.

اگر شما نیز به‌دنبال خرید جدیدترین مدل بشقاب غذاخوری هستید و سبک‌های مینیمالیستی را می‌پسندید، می‌توانید این ظروف را انتخاب کنید. نکته مهمی که باید پیش‌از خرید به آن توجه داشته باشید این است که مقاومت این ظرف‌ها نسبت‌به ظروف چینی کمتر است و بنابراین باید هنگام شستشو و جابجایی از آن‌ها بیشتر مراقبت کنید.

بشقاب غذاخوری چینی استخوانی

بن چاینا یا بشقاب غذاخوری چینی استخوانی نیز یکی دیگر از انواع بشقاب‌های غذاخوری بوده که برای پذیرایی از میهمانان و همچنین استفاده خانگی مناسب است. این ظروف مقاومت نسبتاً خوبی داشته و رنگ آن‌ها نیز سفید است. به‌همین دلیل طرح و نقوش مختلف به‌راحتی روی آن می‌نشیند.

جدیدترین مدل بشقاب غذاخوری

بشقاب غذاخوری چینی پرسولان

این بشقاب غذاخوری، ارزان‌تر از نوع چینی استخوانی است. بشقاب غذاخوری چینی پرسولان همچنین دارای مقاومت نسبتاً مناسبی بوده و طرح و رنگ‌های متعددی نیز دارد. به همین دلیل شما بسته به سلیقه خود می‌توانید طرح‌ها و رنگ‌‌های مناسب سلیقه خود را پیدا کنید.

بشقاب غذاخوری ملامین

بشقاب غذاخوری ملامین از رزین مقاومی ساخته‌شده شده که می‌توان آن را در همه‌جا استفاده کرد. ظروف غذاخوری ملامین دارای زیبایی منحصربه‌فرد خود بوده و تنوع رنگ‌های بسیار زیادی دارند. اما استفاده از آن‌ها برای پذیرایی رسمی مناسب نیست و بهتر است که در این‌جور مهمانی‌ها از ظروف چینی استفاده کنید.

بشقاب غذاخوری شیشه‌ای

این ظروف نیز در طرح‌های مات یا رنگ‌بندی تولید شده و استحکام مناسبی دارند. از این ظروف غذاخوری می‌توانید برای موارد دم‌دستی استفاده کنید.

جمع‌بندی جدیدترین مدل بشقاب غذاخوری

امروزه طرح‌ها و رنگ‌های مختلف از ظروف پذیرایی موجود هستند که شما می‌توانید مطابق با سلیقه خود ظروف مناسب را انتخاب کنید. ما سعی داشتیم در این مقاله شما را با نکاتی که پیش از خرید باید مد نظر داشته باشید، آشنا کنیم تا یک بشقاب غذاخوری زیبا و کاربردی انتخاب کنید.

توصیه می‌کنیم برای خرید جدیدترین مدل بشقاب غذاخوری به سایت آویز مراجعه کرده و جدیدترین مدل‌های بشقاب پذیرایی را در این سایت ببینید. کارشناسان ما می‌توانند در مورد جنس، انواع طرح، رنگ و… به شما مشاوره بدهند و پاسخگوی سوالات شما باشند تا یک خرید مطمئن داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X